Kniha návštěv

Datum: 01.09.2017

Vložil: Markéta

Titulek: Hojivá mast

Mám už asi od 3 let atopický ekzém na který už několik let používám kortikoidni mast. Na zkoušku mi kamarádka objednala hojivou mast... Vyzkoušela jsem mnoho značek a není nic lepšího než tato mastička... Moc děkuju za tuto mastičku...

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2017

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Hojivá mast

Dobrý den Markéto, děkuji za milá slova. Jsem rád, že hojivka vám pomáhá. Je to vcelku zajímavé protože většinou ji používáme na jiné záležitosti a s velkými úspěchy... na atopický ekzém mě to ani nenapadlo :-). Díky za zkušenost a ať vám slouží :-).

Odpovědět

—————

Datum: 06.08.2016

Vložil: sarka

Titulek: kandida v puse

Dobry den chtela bych poprosit o radu mam problem s kandidou v puse jiz asi 12 let prosla jsem vsim moznym vysetrenim a vubec nic uz jsem nešťastna poradite prosím dekuji

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2016

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: kandida v puse

dobrý den, napište mi prosím na mail pře: napište nám :-)

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2016

Vložil: Šárka

Titulek: Šeříková mast

Účinky šeříkové masti na artritické klouby jsou vpravdě zázračné. Po mnoha letech bolestí a trápení má moje maminka ( po měsíci mazání) štíhlé prsty bez bolesti a udrží v nich pletací jehlice. Děkuji touto cestou Pavlovi za dobré rady a také za kelímky s mastí. :-)
Šárka

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2016

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Šeříková mast

Milá Šárko, děkuji za milá slova. Však i vy jste pomohla mnoha lidem včetně mne :-). Jsem rád, že šeříková mast tak hezky zabrala :-). Krásné dny

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2015

Vložil: Michaela

Titulek: Průduškové kapky

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat za průduškové kapky.Z mnoha výrobky mám skvělé zkušenosti ,at už jsou to tinktury nebo mastičky,ale průduškové považuji za zázračné,protože synovi zabrali okamžitě.Tím myslím cca 3 hodiny a bylo po silném kašli.Naprosto skvělé!Ještě jednou moc děkuji za tyhle stránky.Krásny den.Michaela

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Průduškové kapky

:-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.03.2015

Vložil: čekanka

Titulek: poděkování za všechny astmatiky

Ráda bych uvedla zkušenosti s kapkami na průdušky, které se výborně osvědčily nejen při kašli, ale také mají vynikající účinek při astmatu. Lidé postižení astmatem si velmi pochvalují, že tyto kapičky jim PLNĚ nahradily "dýcháky" ,které do doby než začali užívat právě tento produkt, museli používat pravidelně. VYNIKAJÍCÍ PRODUKT S VYNIKAJÍCÍM ÚČINKEM ! Poděkování za všechny astmatem postižené lidičky :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.03.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: poděkování za všechny astmatiky

Taková zkušenost mne těší o to více, že jsou to kapky které jsem si vymyslel a vyrobil sám. Přeji všem astmatikům a dalším uživatelům brzké vyléčení. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 01.02.2015

Vložil: Alena

Titulek: Poděkování

Dobrý večer,
děkuji touto cestou Pavlovi za vše, co dělá pro lidi, za jeho ochotu pomoci. JE TO ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!!! Můj problém byl určitě kolem zdraví (které se mimochodem postupně lepší), ale především ve zvýšení sebevědomí a hledání sama sebe. Kdo si v tomto směru nevíte rady, řiďte se radami léčitele Pavla. Velká pomoc se dá najít i v doporučených knihách, které mě zvláštními cestami dovedli k jiným. Stále se učím a učit budu dlouho. Vše se zlepšuje nejen u mne, ale i u mých nejbližších. Bůh žehnej Pavlovi v jeho práci. Děkuji, děkuji, děkuji. Alena

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Poděkování

Alenko děkuji za milá slova. Všichni se stále učíme... proto tu jsme :-). Věřím, že už víte o co sladčeji chutná dosažení výsledků vlastními silami :-). Přeji pevné zdraví vám i vaší rodině.

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2015

Vložil: Eva

Titulek: poděkování

Dlouho jsem trpěla bolestmi ledvin, ale žádný lékař mi nepomohl, díky panu Pavlovi a jeho kokoškové tinktuře po pár dnech bolesti úplně zmizely!!! Moc děkuji i za ořešákové kapky, díky nim jsou dva členové naší rodiny a pár známých konečně bez boreliózy! :) Mockrát děkuji :)

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: poděkování

Bůh vám žehnej a zdravíčko dej :-)

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2014

Vložil: Radka

Titulek: kostival

Kostivalova tinktura vyrobena od pana Vasika opravdu nezklame....Vcera vecer se nas mrnousek vzbudil,tak jsem si pro neho sla,ale jak byla tma a nerozsvitila jsem si,naslapla jsem spatne na prazek,az se mi na noze do rana udelala poradna modrina noha bolela jako cert,rano jsem si ji namazala kostivalovou tinkturou,v poledne a navecer zas a zmizela mi modrina i bolest je pryc....s podekovanim panu Vasikovi Radka.

Odpovědět

—————

Datum: 02.07.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: kostival

Na kostival nedám dopustit :-). Děkuji za sdílení zkušenosti :-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Mira S

Titulek: Chlamydie

Rád bych Pavlovi touto cestou poděkoval. Svádí to až k nevíře, ale moje chlamydie jsou opravdu pryč. Potvrdil to poslední test. Ošetřující lékař byl očividně s výsledkem spokojen. To ale chudák vůbec netušil že jsem si naordinovaná silná antibiotika ani nevyzvedl z lékárny :) Místo nich jsem užíval Pavlovu kůru. O svou chlamydiovou infekci jsem se aktivně zajímal a zjistil si o ní spoustu věcí. Ze všech možných studií, odborných článků, webů a for na toto téma ale hlavně vyplývá že se této infekce vyskytující se v různých formách nelze tak jednoduše a rychle zbavit. Já se jí zbavil cca do 2 měsíců a bez otravy antibiotiky. Takže ještě jednou díky Pavle.

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Chlamydie

Mirku jsem moc rád, že se to povedlo :-). No je jen na tobě kam ty myšlenky nasměruješ teď :-). Tož se opatruj Valachu :-)

Odpovědět

—————

Datum: 28.05.2014

Vložil: Lucie

Titulek: MEDVĚDÍ ČESNEK

Medvědí česnek - to je bomba. Znáte takový ten stav, kdy jste bezdůvodně unavení, do ničeho se Vám nechce a běžné denní činnosti Vás otravují? Tak zkuste medvědí česnek, dokáže člověka pořádně nakopnout, já jsem po něm byla za pár dnů jako včelička. Pavle, díky za to, že jste.

Odpovědět

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: MEDVĚDÍ ČESNEK

Také ho občas rád používám :-). A letos jsem ho nepropásl. Nenadarmo se mu říká Medvědí. Je to jedna z prvních věcí co Medvědi baští po zimním spánku :-). Pročistí se a nabudí energií na lov :-). Děkuji za milá slova.

Odpovědět

—————