Kniha návštěv

Datum: 10.09.2018

Vložil: Pavla

Titulek: Bronchitida

Dobrý den,
chtela bych Vás poprosit o něco na bronchitidu.
Děda jí má v opravdu ošklivém stádiu a tak hledáme cokoliv by mu mohlo ulehčit.
Četla jsem na Vás jen chválu a tak mi to nedá nenapsat Vám.
Dekuji moc.
PAVLA K.

Odpovědět

—————

Datum: 10.09.2018

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Bronchitida

Dobrý den, napište mi přes : napište nám. Takto na vás nemám kontakt :-). Pavel V

Odpovědět

—————

Datum: 01.09.2017

Vložil: Markéta

Titulek: Hojivá mast

Mám už asi od 3 let atopický ekzém na který už několik let používám kortikoidni mast. Na zkoušku mi kamarádka objednala hojivou mast... Vyzkoušela jsem mnoho značek a není nic lepšího než tato mastička... Moc děkuju za tuto mastičku...

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2017

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Hojivá mast

Dobrý den Markéto, děkuji za milá slova. Jsem rád, že hojivka vám pomáhá. Je to vcelku zajímavé protože většinou ji používáme na jiné záležitosti a s velkými úspěchy... na atopický ekzém mě to ani nenapadlo :-). Díky za zkušenost a ať vám slouží :-).

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2019

Vložil: Jamiemig

Titulek: Hey. I sent a screenshot. Did you get it?

Hey. I sent a screenshot. Did you get it?

Odpovědět

—————

Datum: 06.08.2016

Vložil: sarka

Titulek: kandida v puse

Dobry den chtela bych poprosit o radu mam problem s kandidou v puse jiz asi 12 let prosla jsem vsim moznym vysetrenim a vubec nic uz jsem nešťastna poradite prosím dekuji

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2016

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: kandida v puse

dobrý den, napište mi prosím na mail pře: napište nám :-)

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2016

Vložil: Šárka

Titulek: Šeříková mast

Účinky šeříkové masti na artritické klouby jsou vpravdě zázračné. Po mnoha letech bolestí a trápení má moje maminka ( po měsíci mazání) štíhlé prsty bez bolesti a udrží v nich pletací jehlice. Děkuji touto cestou Pavlovi za dobré rady a také za kelímky s mastí. :-)
Šárka

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2016

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Šeříková mast

Milá Šárko, děkuji za milá slova. Však i vy jste pomohla mnoha lidem včetně mne :-). Jsem rád, že šeříková mast tak hezky zabrala :-). Krásné dny

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2015

Vložil: Michaela

Titulek: Průduškové kapky

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat za průduškové kapky.Z mnoha výrobky mám skvělé zkušenosti ,at už jsou to tinktury nebo mastičky,ale průduškové považuji za zázračné,protože synovi zabrali okamžitě.Tím myslím cca 3 hodiny a bylo po silném kašli.Naprosto skvělé!Ještě jednou moc děkuji za tyhle stránky.Krásny den.Michaela

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Průduškové kapky

:-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.03.2015

Vložil: čekanka

Titulek: poděkování za všechny astmatiky

Ráda bych uvedla zkušenosti s kapkami na průdušky, které se výborně osvědčily nejen při kašli, ale také mají vynikající účinek při astmatu. Lidé postižení astmatem si velmi pochvalují, že tyto kapičky jim PLNĚ nahradily "dýcháky" ,které do doby než začali užívat právě tento produkt, museli používat pravidelně. VYNIKAJÍCÍ PRODUKT S VYNIKAJÍCÍM ÚČINKEM ! Poděkování za všechny astmatem postižené lidičky :-)

Odpovědět

—————

Datum: 25.03.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: poděkování za všechny astmatiky

Taková zkušenost mne těší o to více, že jsou to kapky které jsem si vymyslel a vyrobil sám. Přeji všem astmatikům a dalším uživatelům brzké vyléčení. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 01.02.2015

Vložil: Alena

Titulek: Poděkování

Dobrý večer,
děkuji touto cestou Pavlovi za vše, co dělá pro lidi, za jeho ochotu pomoci. JE TO ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!!! Můj problém byl určitě kolem zdraví (které se mimochodem postupně lepší), ale především ve zvýšení sebevědomí a hledání sama sebe. Kdo si v tomto směru nevíte rady, řiďte se radami léčitele Pavla. Velká pomoc se dá najít i v doporučených knihách, které mě zvláštními cestami dovedli k jiným. Stále se učím a učit budu dlouho. Vše se zlepšuje nejen u mne, ale i u mých nejbližších. Bůh žehnej Pavlovi v jeho práci. Děkuji, děkuji, děkuji. Alena

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Poděkování

Alenko děkuji za milá slova. Všichni se stále učíme... proto tu jsme :-). Věřím, že už víte o co sladčeji chutná dosažení výsledků vlastními silami :-). Přeji pevné zdraví vám i vaší rodině.

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2015

Vložil: Eva

Titulek: poděkování

Dlouho jsem trpěla bolestmi ledvin, ale žádný lékař mi nepomohl, díky panu Pavlovi a jeho kokoškové tinktuře po pár dnech bolesti úplně zmizely!!! Moc děkuji i za ořešákové kapky, díky nim jsou dva členové naší rodiny a pár známých konečně bez boreliózy! :) Mockrát děkuji :)

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2015

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: poděkování

Bůh vám žehnej a zdravíčko dej :-)

Odpovědět

—————

Datum: 01.07.2014

Vložil: Radka

Titulek: kostival

Kostivalova tinktura vyrobena od pana Vasika opravdu nezklame....Vcera vecer se nas mrnousek vzbudil,tak jsem si pro neho sla,ale jak byla tma a nerozsvitila jsem si,naslapla jsem spatne na prazek,az se mi na noze do rana udelala poradna modrina noha bolela jako cert,rano jsem si ji namazala kostivalovou tinkturou,v poledne a navecer zas a zmizela mi modrina i bolest je pryc....s podekovanim panu Vasikovi Radka.

Odpovědět

—————

Datum: 02.07.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: kostival

Na kostival nedám dopustit :-). Děkuji za sdílení zkušenosti :-)

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Mira S

Titulek: Chlamydie

Rád bych Pavlovi touto cestou poděkoval. Svádí to až k nevíře, ale moje chlamydie jsou opravdu pryč. Potvrdil to poslední test. Ošetřující lékař byl očividně s výsledkem spokojen. To ale chudák vůbec netušil že jsem si naordinovaná silná antibiotika ani nevyzvedl z lékárny :) Místo nich jsem užíval Pavlovu kůru. O svou chlamydiovou infekci jsem se aktivně zajímal a zjistil si o ní spoustu věcí. Ze všech možných studií, odborných článků, webů a for na toto téma ale hlavně vyplývá že se této infekce vyskytující se v různých formách nelze tak jednoduše a rychle zbavit. Já se jí zbavil cca do 2 měsíců a bez otravy antibiotiky. Takže ještě jednou díky Pavle.

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Chlamydie

Mirku jsem moc rád, že se to povedlo :-). No je jen na tobě kam ty myšlenky nasměruješ teď :-). Tož se opatruj Valachu :-)

Odpovědět

—————

Datum: 28.05.2014

Vložil: Lucie

Titulek: MEDVĚDÍ ČESNEK

Medvědí česnek - to je bomba. Znáte takový ten stav, kdy jste bezdůvodně unavení, do ničeho se Vám nechce a běžné denní činnosti Vás otravují? Tak zkuste medvědí česnek, dokáže člověka pořádně nakopnout, já jsem po něm byla za pár dnů jako včelička. Pavle, díky za to, že jste.

Odpovědět

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: MEDVĚDÍ ČESNEK

Také ho občas rád používám :-). A letos jsem ho nepropásl. Nenadarmo se mu říká Medvědí. Je to jedna z prvních věcí co Medvědi baští po zimním spánku :-). Pročistí se a nabudí energií na lov :-). Děkuji za milá slova.

Odpovědět

—————

Datum: 08.01.2014

Vložil: Michaela

Titulek: Kózelný kapky

Dobrý den
Nemohu si vynachvált kózelný kapky.Kdykoliv začně u někoho v rodině rýma nebo teplota tak po těhle kapkách se neuvěřitelně rychle dáme všichni dohromady.Skvělé.

Odpovědět

—————

Datum: 08.01.2014

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Kózelný kapky

Vyřídím autorovi :-).

Odpovědět

—————

Datum: 22.09.2013

Vložil: Lenka

Titulek: Mastička

Moc moc doporučuji hojivou mast a olejiček, muj 11mesiční syn trpěl dlouho na vyrážku která se mu opakovaně dělala na tvaříčce a ne a ne se toho zbavit po několika neuspěšných lečení jak u dermatoložky tak pediatričky jsem narazila na tyto stránky spojila se s Pavlem vyměnili jsme si pár mailu a nakonec mi poslal Hojivou mast už po 3 namazáních byla vyrážka téměř pryč. Kam se hrabou antibiotyka:-))))

Odpovědět

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Mastička

Leni rádo se stalo a jsem rád, že je tomu malému raubíři lépe :-). Až začne sahat na kamna a podobné věci udělej si kostivalovou tinkturu. Když se praští a natřeš to kostivalovou neudělá se ani modřina :-). Určitě víš co děti umí udělat den před kontrolou u doktorky aby vypadaly k světu :-D. Pavel

Odpovědět

—————

Datum: 08.09.2013

Vložil: Valeria V.

Titulek: Poďakovanie

Dobrý deň, cez odkaz na FB som sa dostala na Vašu stránku a som vďačná,že sa to ku mne dostalo. Celá stránka plných užitočných rád, informácií - vďaka za jej celý obsah. Skutočne výnimočné. Prajem Vám všetko dobré a nech sa Vám darí v tej skvelej činnosti - pomoci druhým. Budem sa tu vracať.
Pekný den
Valeria

Odpovědět

—————

Datum: 08.09.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Poďakovanie

Milá Valerie, děkuji za váš milý vzkaz. Jsem rád, že jsou na stránkách informace které prakticky využijete. Vždy vás na stránkách rád přivítám :-). Opatrujte se a ať se vám daří :-).
Pavel

Odpovědět

—————

Datum: 05.09.2013

Vložil: Martina

Titulek: Krasne webovky

Dobry den, rada bych Vas pochvalila a podekovala za moc pekne stranky. Jsou plne informaci, prehledne udelane, cira radost je nich cerpat podnety k zamysleni :) Preju hezky den!

Odpovědět

—————

Datum: 05.09.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Krasne webovky

Dobrý den Martino, děkuji za milá slova. Jsem rád, že stránky slouží čím dál tím více čtenářům. Přeji vám krásný den a boží požehnání na cestě životem :-). Pavel

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2013

Vložil: lenka

Titulek: pomoct

Dobrý den,potřebovala by jsem pomoc,mám chlamydie a úplně mě vyřadili z normálního života.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: pomoct

Dobrý den. Napište mi prosím na mail. Přes: napište nám. Rovnou přidejte jméno a datum narození ať můžu udělat diagnostiku. Pavel V

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Re: pomoct

Dobrý den, když vám odepisuji na mail vrací se mi pošta nedoručená. Zkontrolujte si prosím jestli nemáte plnou schránku či jiný problém. Pavel V

Odpovědět

—————

Datum: 29.05.2013

Vložil: Adélka

Titulek: Chlamydie

Ahojky,
chci tímto moc poděkovat panu Pavlovi a zároveň doporučit jeho léčbu těchto nezdolných potvůrek ořešákovýmí kapičkami .Sužovaly mne již více jak 2 roky a přidávaly se různé komplikace ,protože imunitu jsem již díky jim neměla žádnou a po nesčetných dávkách antibiotik pro jejich vyhubení ,u mne již v těle nefungovalo nic, jak by mělo .
Vyjádření odborníků bylo nepovzbudivé a beznadějné.
Zřejmě intuitivně se mi dostal odkaz na léčbu tohoto problému na pana Pavla ,který mi pomohl , a jak po půl ročním vyšetření ukázaly i laboratorní testy ,chlamidye jsou negativní . Díky moc touto cestou za ochotu , pomoc a rady .

Odpovědět

—————

Datum: 31.05.2013

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Chlamydie

Milá Adélko,
děkuji za milá slova. Tohle je opravdový hnací motor pro další činnost v oblasti léčitelství. Přiznám se, že když už jsem unavený a mám chuť toho alespoň na rok nechat...tohle jsou ty nakopávací podněty kdy vidím, že to má smysl a dává mi to sílu pokračovat v něčem co mě baví a jak vyplývá i z vašich slov...pomáhá :-). Opatrujte se a budete li mít cestu kolem rád vás uvidím. Pavel

Odpovědět

—————

Datum: 11.02.2013

Vložil: Veronika

Titulek: VY-LÉČITEL

Vřele DOPORUČUJU !!! :)

Odpovědět

—————

Datum: 27.11.2012

Vložil: Luboš Marek

Titulek: chlamydie

Asi 2 roky jsem měl problémy s chlamydiemi v urogenitální oblasti. Najdříve mi je nedokázali ani najít, pak jsem je léčil bez výsledku 2x antibiotiky. Po léčbě ořešákovými kapkami a kózelnými kapičkami jsem se problémů zcela zbavil. I laboratorní testy potvrdily negativní výsledek na výskyt chlamydií. Pavlovi tímto moc děkuji. Luboš.

Odpovědět

—————

Datum: 27.11.2012

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: chlamydie

Rádo se stalo :-)

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2011

Vložil: Věrka

Titulek: Bylinková mastička

Ráda bych se podělila o zkušenost s Pavlíkovou (jak ji nazýváme) Zázračnou mastičkou:-) Je udělaná ze směsi bylinek, které jsou hodně hojivé a je to znát. Před pár dny jsem si při výrobě draka pro mou dcerku dost škaredě pořezala prst nůžkama. Namazala jsem tou onou mastí, za chvíli znovu a do rána nebylo po ráně téměř ani památky. Krásně se to zahojilo, až jsem nevěřila svým očím:-) A to ani nemluvím o tom jak mívám už teď na podzim popraskané ruce, téměř do krve. I na tyto problémy je tato mastička úžasná. Jen tak dál Pavli.

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2011

Vložil: Pavel V.

Titulek: Re: Bylinková mastička

Super... testovací králíček přežil a co víc je spokojen :-D jj mám v plánu další výmysly :-). Tak ať slouží :-)

Odpovědět

—————

Datum: 18.09.2011

Vložil: B.

Titulek: kostivalová mast

Chtěla bych se podělit o zkušenost s Pavlíkovou kostivalovou mastí. Docela nedávno si moje psisko nešťastnou náhodou vyvrtlo drápek, s čímž souvisela infekce a ošklivý zánět kloubu. Od veterináře jsme dostali antibiotika, která ani po necelých 14ti dnech neměla viditelný efekt, ba právě naopak, i přes pečlivou péči se nám tlapka pod obvazem ještě zapařila. Začali jsme mazat kostivalem. Po dvou dnech zmizely povrchové oděrky, kloub už nebyl zarudlý a pes si nechal na tlapku bez problému sáhnout. Po třech dnech začal mizet otok a po týdnu vypadá tlapka jako dříve... mohu jenom doporučit:-)

Odpovědět

—————

Datum: 14.09.2011

Vložil: Delfínek

Titulek: výborný sirup

Vyzkoušela jsem sirup na kašel od Pavla a je výborný,lepší než kapky z lékárny.Všem mohu jen doporučit.Pavlíku moc moc dekuji :-*

Odpovědět

—————

Datum: 15.09.2011

Vložil: Pavel V.

Titulek: Re: výborný sirup

Za málo Leni. Jsem rád, že zabral :-). S radostí mohu konstatovat, že se podobné zkušenosti množí :-).

Odpovědět

—————

Datum: 15.09.2011

Vložil: Věrka

Titulek: Re: výborný sirup

Naše tříletá dcerka si o Pavlíkův sirup vyloženě říká:-)) Doslova ho miluje:-)) Ví co je dobré a zdravé:-) Úžasně ji pomohl na rýmu, do druhého dne bylo po zahlenění......super. A jinak děkujeme za úžasné články Jak si zjednodušit život:-) Myslím, že se k nim bude spoustu čtenářů rádo vracet:-) Já tedy určitě.....:-)

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2011

Vložil: Daník

Titulek: Balzám na dušičku

Pájo, to se ti to krásně rozjelo, gratuluji. Snad nám nezpychneš. Díky za kostival, šplhla jsem si u zetě i u manžela. Nevím jestli jim to zachránilo život, ale určitě pomohlo a neublížilo. Jen tak dál. Po dlouhé době nemusím já lézt po lukách a nechat si ruce drásat od kopřiv a dalších bylin, co se brání mému zásahu. Dík, Pája

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2011

Vložil: Pavel V

Titulek: Re: Balzám na dušičku

Dani děkuju za milou zprávu. Určitě by bylo fajn kdybys mi napsala na jaké potíže mast použili. :-) Přeji krásný den . Pavel

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2011

Vložil: Věrka

Titulek: Sirup od Pavla

Ahojte, měla jsem tu čest dostat od Pavla sirup, který vyrobil na kašel a různé dýchací potíže. Dnes jsem ho vyzkoušela:-) Od včerejška jsem měla slušnou rýmu a bolely mě průdušky, byla jsem zahleněná, bylo mi dost zle. Dnes jsem celý den pocucávala Pavlův sirup a je mi o 100% líp:-)) Pokud se nepletu Pavli, sirup jsi dělal z podbělu, jitrocelu, mateřídoušky a máty, je to tak? :-) Chválím a všem doporučuju na respirační potíže. K sirupu jsem pila i čaj namíchaný ze směsi bylinek - jitrocel, mateřídouška, divizna, šípek a rakytník na podporu imunity.

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2011

Vložil: Pavel V.

Titulek: Re: Sirup od Pavla

No tak to mě těší :-). A ano...jitrocel převládal množstvím, Máta chutí a mateřídouška i mateřídouška i podběl hrály svou roli. A jinak mám už i další...na jiné receptuře :-).

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2011

Vložil: Věrka

Titulek: Re: Re: Sirup od Pavla

V tom případě si u Tebe ten další objednávám:-)) Teď už se těším na Tvou kostivalovou mast jak mě pomůže s ganglionem. Opět poreferuji:-)

Odpovědět

—————


Přidat nový příspěvek